medyum

Geri getirme büyüsü

Sizden ayrılan, terk edip bırakıp giden kimselerin geri dönmelerini sağlamak amaçlı hazırlanan etkili çalışmalardır.

Uygulama kişiye özel olarak hazrlanan bazı yöntemler sayesinde yapılır ve etkileri oldukça yüksek oranlardadır. Uzman ve bilir kimselerin yapmış olduğu bu işlem olumlu sonuç verdiğinde tesiri ömür boyu sürmektedir.

Bu büyü için beni 0538 330 3695 numaralı telefonumdan arayabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Ayca dedi ki:

  7000 liramı alıp beni engelleyen dolandırıcı medyum Ebul Vefa Hocaya inanmayın 0552 830 54 52

 2. melike dedi ki:

  kısa süre önce kocamla tartışma yaşadık bir kadın yüzünden kocamın gerçekten onunla beraber olduğuna emin değildim kavgalarımız artık çok sıklaşmaya başladı ve kocam evi terk edince kesin gideceği bir yer varki evi terk etti diye düşündüm tavsiye üzerine rahip hocayı ardım geri getirme büyüsü yapacağını kısa sürede kocamın eve döneceğini söyledi 13 gün sonra kocam pişmanlıklar içerisinde bana geri dödü rahip hoca işini iyi yapan karakterli bir hocadır.

  1. Ahmet dedi ki:

   benim durumum olmadığın için benden 500 tl aldı ve 6 günde işimdi halletti rahip hocam.

 3. ezgi dedi ki:

  geri getirme büyüsünü rahip hocamla gerçekleştırdık bugun itibari ile kocam eve geldi allah razı olsun hocam senden.

  1. Ayla dedi ki:

   rahip hocandan başkasıyla çalışmayın derim.

 4. azmi dedi ki:

  evliyim gönlüm sevdiğim kızı görünce deliye döndü. boşanmakta istemiyordum ama kızı da istiyordum o da sen boşanmazsan bende seninle olmam diyordu bende büyü yaptırmaya karar verdim. rahip hocanın bağlama büyüsü ile istediğim oldu

  1. Tuna dedi ki:

   Yalan yorum yapmayın ben bu yorumlara baktım ve çalışmaya karar verdim ve işimi yaptı ALLAH razı olsun hocamdan.

 5. cemil dedi ki:

  evi terk edip giden 19 yaşındaki kızım rahip hoca sayesinde 7 günde eve getirdik rahip hocam allah senden razı olsun kızımı bana sen bağışladın bu iyiliğini kesinlikle unutmayacağım .

 6. emre dedi ki:

  Eşimle 6 aydır ayrıydık ve çocuklarımı görmeme hiç izin vermiyordu.Beni gördüğünde sinir krizi geçiriyordu ve benden nefret ettiğni söyleyip duruyordu bende medyum araştırdım 2 hoca buldum ve ikisi de beni dolandırdı ve bende tam vazgeçip eşimi hayatımdan silecekken son anda kendime bir şans daha verip rahip hocayı aradım Bütün sorunlarımı dinledi ve çözdü şu an eşimle yeniden beraberiz.

 7. demet dedi ki:

  Benim eşim benden başka bir kadınla birliktelik yaşıyordu .Ama ben eşimi hem çok seviyorum hem de çocuklarım anne baba ayrı yaşasın o şekilde büyüsün istemedim .Hoca araştırırken rahip hocamıza denk geldim kendisini aradım ücretsiz bakım yaptı .Her şeyi bildi .Bende kendisiyle çalışmaya başladım. 12 gün içerisinde hem kadından uzaklaştırdı hemde evine bağladı. Eşim şimdi evinde çok mutlu. Allah razı olsun kendisinden sayesinde yuvam kurtuldu

 8. Aysel dedi ki:

  Yeni çalışmaya başladık sonucu ben de merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu