medyum

Bağlama büyüsü

Baglama büyüsü ile Bir ömür sevdiginiz kisiyi kendinize baglamak için ilk önce bu isi yapacak olan Hocau dogru seçmeniz gerekir.

Asık edeceginiz kisiye islem yapabilmek için adı anne adı ve dogum yılı gerekecektir. Anne ismi bilinmeyen kisiler için ise Havva anamızın ismi kullanılarak ta islem yapılabilmektedir.

Bir isleme baslamadan önce ilk olarak kisinin detaylı bilgileri alınıp hüddamlara bu kisinin yaptıracagı isin olup olmayacagını sordurması gerekir. Eger izin verilirse hüddamlar tarafında bu kisiyi kendinize Cem edip celp edebilirsiniz yani asık edebilirsiniz. Baglama büyüsü ile Yapılan islemin kalıcı ve ömürlük olması için islemleri hoca efendi havas ilmi yada ledün ilmine göre yapmaktadır. Bu ilim dualar ile yapılan ilim olmak la birlikte her kisiye yapılmamaktadır.

Bir kisiyi asık etmek için Baglama büyüsü yapıldıktan sonra kesinlikle bozulmaz ve üzerine bozma amaçlı üçüncü kisiler tarafından yapılacak islemler etki etmez. Çünkü bu islemlerde kisinin adına davet edilen hüddamlar sartlanır ve bu hüddamlar yapılacak olan kisiyi beladan musibetten büyüden ve sihirden uzak tutar yani korur.Yapılan islemlerin tutma süresi 3 günde kisiye etki eder ve 7 gün içinde tesirini gösterir. Sevdiginizi etkiniz altına alır Yapılan dualar ve okumalar tılsımlar sayesinde kisi anında etkilenir Hüddamlar sartlanır cin degildir bunlar vazifeli hüddamdır. bunlar sevdiginizi size çevirir aklını kalbini rüyasını düsüncesini size yönlendirir sizi özlemesini görmek istemesini saglar ve kisi sizden ayrıldıgı için pisman olur vicdanen rahatsız olur ve size döner. Bu islem bir baska hocalar tarafından fal bakılarak görülmez büyü degildir bozulmaz etkisi ömür boyu kalıcıdır.

Bu büyü için beni 0538 330 3695 numaralı telefonumdan arayabilirsiniz.

14 Yorum

 1. medyum rahip hoca dedi ki:

  Medyum rahip hoca ile gideni getirme büyüsü çalışması kısa sürede sonuç aldım geri getirme çalışması yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

  1. Param yok rica etsem yinede yaparmi?

 2. edanurcihan dedi ki:

  15 gün önce medyum rahip hoca ile çalışma başlattık hala bu işin nasıl olduğuna inanamıyorum buraya kendine tessekkur etmek için yazdım beni büyük bir dertten kurtardın hocam yuvamı duzenimi herşeyimi sana borçluyum yorumumu okuyan herkese söylemek boynumun borcu medyum rahip hoca hem kişiliğ ve karakteri konuşma tarzı ve işin üzerinde durduğu 15 gün içinde hep aradı ve bu işin olacağına ona guvenmem gerektiğini sabır etmem gerektiğni anllattı ve sonunda istediğimi elde etmenin verdiğ mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim allah rahip hocanın gönlüne göre versin her kıldığım namazda kendisine dua ediyorum.

 3. zülfiye dedi ki:

  hocam gerçekten büyük adamsın bu kadar kısa zamanda işimi halletin sagol varol.

 4. neriman dedi ki:

  kocamı evine ve kendime bağlamak için rahip hocaya bağlama büyüsü yaptırdım kocam kedi gibi şuan evinden işine gidiyor rahip hoca bağlama büyüsü konusunda çok iyi bi kaç arkadaşım daha yaptı hepimiz şuan çok memnunuz rahip hocamıza teşşekkür ederiz.

 5. Sibel dedi ki:

  Arkadaşalar çok dolandırıldim güvenecek kimse kalmadı ne olur yardın edin

  1. maksude dedi ki:

   ben bağlama büyüsünü rahip hoca yaptırdım 4 ay önce beni bırakıp giden sevgilimi
   mum etti şimdi sözümden çıkmıyor çok şükür rahip hocam bağlama büyüsünde inanılmaz sonuçlar veriyor
   herkese tavsiye ederim

  2. Bahar dedi ki:

   Merak etme ben biliyorum para biriktireyim gidicem hemde ne oara verirsen ver alıyor arkadaşlarım gitti cok memnunlar kesan da kadin

 6. semra dedi ki:

  rahip hocam kocamı öyle bir bağladiki anlatamam bu işte çok iyi arkadaşlar mutlaka tavsiye ediyorum.

 7. esin dedi ki:

  bağlama ve muhabbet büyüleri çalışmasını bende rahip hocamla yaptım kocam eskisinden çok daha iyi bana karşı
  şimdi çok mutlu bir yaşantımız var çocuklarımızla beraber mutlu mesut yaşıyoruz aile huzuru kadar önemli bir şey yoktur bence
  ailen huzurluysa herşeyi başarırsın rahip hocamla zaman kaybetmeden çalışın derim ben

 8. BAĞLAMA BÜYÜSÜNDE RAHİP HOCA dedi ki:

  rahip hocaya bağlama işlemi yaptırmak için vakit kaybetmeyin ben daha önce seyyid mir bedirhan denen hocayım
  diye gezinen adam tarafından hiç bir çözüm bile sunmadan dolandırıldım rahip hocamla çalıştım ondan sonra bağlama
  büyüsünde beni gerçekten çok şaşırtttı inanılmaz şeyler yaşıyorum hala inanamıyorum arkadaşlar herkese tavsiyem rahip hocadır

 9. bekir dedi ki:

  bana karşı ilgisiz olan karımı bağlamak için bende rahip hoca ile çalıştım kadın şimdi ayaklarımı yıkıyor o derce ilgili
  olmaya başladı çok rahatım güzel bir hayatımız var şuan rahip hocam ile çalışmanızı tavsiye ederim.

 10. fatoş dedi ki:

  bende rahip hocama bağlama büyüsü yaptırmak için işlemlere bügün başladım
  tavsiyeler çok iyi yorumlar olumlu yakın arkadaşlarımdanda aldığım bilgilerle
  yola çıktım şimdi rahat bi şiekilde çalışıyorum rahip hocamla

 11. Veli dedi ki:

  arkadaşlar ücret ne kadar ? veya mailden de dönüş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu