medyum

Aşk büyüsü

Ask Büyüsü birisinin sevgisini kazanmak onun kalbine kayıtsız ve sartsız girmek için yapılan uygulamaların genel adıdır.

Sevgi Büyüsünde ak büyü cinsi uygulamadır ve bir çok çesidi bulunmaktadır.En etkili Ask Büyüsü tılsım seklinde hazırlananlarıdır.

Bu uygulamaların basarı oranı hem çok yüksek hemde bozulmaları çok zordur. Ask Büyüsü vefkadı verilen tılsımdır.Çok Etkilidir.Etkisi ise ömür boyu sürer. Ask büyüsü nedir etkileri nelerdir niçin ve neden yaptırılır.

Ask büyüsü nedir ?

Istenileni askınıza giriftar etmek yada ram etmek için yaptırılan ilimdir.

İstenilenin üzerinde etkileri nelerdir?

İstenilenin talep edene asırı baglılık duyarak sevip baglanmasıdır.

Niçin ve neden yaptırılır?

Esler arası sogukluk olursa yada sevenler ayrılırsa ortaklar birbirlerine zıtlasırlarsa ve daha adını saymadıgım bir çok sıkıntı için yaptırılır. Öyleki askından ne yapacagını sasırır bu amel için öncelikle kisilerin adı soyadı anne adları dogum yılları alınır ve buna göre bu ask tılsımı özel günlerde kisilere özel saatlerde havas ilmi esas alınarak yazılır.

Bu büyü için beni 0538 330 3695 numaralı telefonumdan arayabilirsiniz.

9 Yorum

 1. akan dedi ki:

  Isyerinde bi kıza resmen kara sevdaya tutuldum. Neler yaptım ama kız bana seni istemiyorum dedi resmen gece gündüz rüyalarıma girmeye başladı kız. Bi forum sitesinde rahip hocayı gördüm yazdım ve önce bakım yaptı ben orda bütün iplerim koptu. Yaptığı aşık etme büyüsü ile 14 gün sonra kız benimle ilgilenmeye ve konuşmaya başladı. Şuan o kadar mutluyum ki heyecan aşk sevgi hepsi birbirine karıştı.

 2. CENK dedi ki:

  AŞK BÜYÜSÜNDE RAHİP HOCAMI TEK GEÇERİM HAYTTA YÜZÜME BAKMAYACAK MANKEN GİBİ KIZI AŞIK ETTİM SAYESİNDE HALA BU KIZ BANA NASIL BAKIYOR DİYE HAYRET İÇİNDEYİM BİZİ GÖREN HERKESTE O MANADA BAKIYOR ZATEN HİSSEDİYORUM ARKADAŞLAR RAHİP HOCANIN GÜCÜNE ŞAŞIRACAKSINIZ.

 3. kardelen dedi ki:

  Dört yıllık bir birlikteliğimiz vardı ve 2 ay önce hiç bir sebep yokken sevgilim ayrılmak istediğini söyledi. Oysa ki ben evlilik teklifi bekliyordum. Ayrılmak istediğini söylediğinde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İtiraz ettim, olmaz dedim ama dinletemedim, hoş çakal deyip bıraktı gitti beni. Ben hala seviyorum onu ayrılma düşüncem hiç yoktu ama itirazlarımı umursamadı bile. Yeme içmeden kesildim, onu düşünmekten, ağlamaktan perişan oldum ayrı olduğumuz zamanlarda. 1 ay zor dayandım ve ask büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim en yakın arkadaşıma. Arkadaşım bu konulara ilgilidir hemen bana hocamızın ismini verdi. Düşünmeden aradım ve başımdan geçenleri anlattım hocama. Aşk büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim ve dileğimi gerçekleştirdi. Büyünün ardından bu kez de sonucu ne olacak diye düşünmek kafayı yedim işe yarayacak mı diye düşünüp dururken telefonum çaldı ve arayan sevdiğim kişiydi.İçim den şükür ederek açtım telefonu görüşmek istediğini söyledi. Görüştük ve sonunda barıştık. Mutluluğuma kavuştum ben Sizin sayesinde.çok teşekkür ediyorum rahip hocam

 4. ece dedi ki:

  ÇOK DEĞERLİ HOCAM,SİZ OLMASAYDINIZ BELKİDE BEN HAYATIMA SON VERİCEKTİM.SEVDİĞİM KİŞİDEN HAMİLEYDİM.AİLEM BU DURUMU BİLMİYORDU.SEVDİĞİM KİŞİDE BENİMLE AYRILMIŞTI.BEBEĞİME DE KIYMAK İSTEMİYORDUM.BANA BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜ ÖNERDİNİZ.VE EN İNCE AYRINTISINA KADAR ANLATTINIZ.VERDİĞİNİZ SÜRE DOLMADAN DEDİĞİNİZİ YAPTINIZ.SEVDĞİM KİŞİ EVLİLİĞE İKNA OLDU.VE BANA BAĞLANDI BENSİZ NEFES ALAMADIĞINI SÖYLÜYOR.SİZ VAR YA GERÇEKTEN BİTANESİNİZ HOCAM

 5. mehmet dedi ki:

  Kim ne derse desin kardeşim ben o kadar site dolaştım, o kadar medyum tanıdım ama aşk büyüleri konusunda bu kadar uzman olan başka bir hoca görmedim. Bir işi yaptırıyorsan ehline yaptıracaksın. rahip hocam bu işin ehlidir.

 6. ahenk dedi ki:

  sevdiğim adamı kendime aşık etmek için gerçekten fazla zamın kalmamıştı iyi bir araştırmadan sonra rahip hocayı buldum aradım 10 günde adam bana sırılsıklam aşık oldu rahip hocamdan allah razı olsun arkadaşlar mutlaka bu tarz sorunu olanlar rahip hocayı aramalıdır.

 7. Mahmut dedi ki:

  arkadaşlar çok kandırıldım umutlarım gerçekten tükeniyor Allah rızası için bana gereckten yardimci olabilecek biri varmı

 8. Ozgur dedi ki:

  Arkadaslar sevgilimle 5 yıldır beraberiz ve bir senedir nısanlıyız ayrıldık bir aydr cok kotu haldeyim pıskolejım alt ust oldu uyku yok yemek yok 7 kilo verdim eriyorum artk onu dusunmeden yapamıyorum onun la evlenmek istiyorum

 9. Ali dedi ki:

  Hocam ın fiyatı gayet makuldur mutluluğun fiyatı sorulmaz aşk mutluluk sevgi paraylan alınmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu